لوگوی-سهند-آسا
سهندآسا
_

ما که هستیم ؟

آشنایی با سهند آسا

شرکت سهندآسا در سال 1375 و در راستای برنامه‌های کلان کشور در کاهش صادرات مواد خام نفتی، در زمینه لوله و اتصالات پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن تاسیس و به صورت سهامی خاص آغاز به فعالیت نموده است.

این شرکت متشکل از واحدهای تولیدی، مهندسی، بازرگانی و آزمایشگاهی است و از نقش‌آفرینان قدیمی صنعت آبیاری کشور به شمار می‌رود. سهندآسا شاخص‌ترین شرکت تولیدی لوله و اتصالات پلی‌اتیلن در شمالغرب کشور است که با تولید گریدهای مختلف محصولات پلی‌اتیلنی در بازارهای داخلی و بازارهای کشورهای منطقه یکی از مهمترین مجتمع‌های صنعتی، آزمایشگاهی و بازرگانی در حوزه آبیاری به شمار می‌رود.

سهندآسا
_

آینده نگری در شرکت سهندآسا

کاهش نزولات جوی و افزایش میانگین دمای کره زمین باعث کاهش ذخایر پشت سدها شده و این موضوع به تنش آبی در کشورهای کم آب جهان از جمله ایران منجر شده است. تنش آبی در ایران به اندازه‌ای جدی است که در برخی استان‌های کشور از جمله خوزستان، خراسان رضوی، همدان و حتی تهران و البرز شاهد تنش آبی در بخش شرب هم بوده‌ایم.

این در حالی است که به گفته کارشناسان نود درصد منابع آبی کشور در حوزه کشاورزی مصرف می‌شود و همین امر اهمیت توجه به مدیریت صحیح منابع آبی در حوزه کشاورزی و تغییر سیستم‌های سنتی آبیاری به روش‌های آبیاری تحت فشار را آشکار می‌سازد.

شرکت سهندآسا با آگاهی از این موضوع در راستای تولید، بازرگانی و ترویج تجهیزات مورد نیاز آبیاری تحت فشار گام برمی‌دارد. با توجه به اینکه عمده هدر رفت آب کشور در بخش کشاورزی صورت میگیرد امید است بتوانیم با افزایش بهره‌وری توسط سیستم‌های آبیاری سهمی در مقابله با تنش آبی در کشورمان داشته باشیم.

 

آزمایشگاه
_

 آزمایشگاه آکرودیته (همکار استاندارد)

آزمایشگاه سهند آسا با برخورداری از کامل ترین تجهیزات و نیروهای متخصص، یکی از بهترین آزمایشگاه‌های تست لوله پلی‌اتیلن و مواد اولیه می‌باشد.

 

این آزمایشگاه ، دارای مجوز اکرودیته  از سازمان استاندارد می باشد و محصولات ارسالی سایر تولیدکنندگان در حوزه پتروشیمی توسط سازمان استاندارد برای بازرسی و آزمایش به آزمایشگاه این شرکت ارسال می‌گردند.

 

برای مشاهده لیست خدمات آزمایشگاهی و بازرسی ارائه شده در آزمایشگاه سهندآسا می‌توانید به بخش خدمات آزمایشگاهی و بازرسی مراجعه نمایید.

 

منابع انسانی

گردهم آوردن افراد متخصص، با استعداد و با انگیزه برای رسیدن به اهداف بزرگ ضرورت دارد. شرکت سهندآسا با توجه به اهداف جهانی و تمایز در کیفیت، سرمایه های انسانی خود را به عنوان اصلی ترین سرمایه و شریک تجاری خود دانسته و در همین راستا به دنبال ایجاد محیطی ایمن، صمیمی و با انگیزه بالا جهت کسب موفقیت با مزیت رقابتی می‌باشد. در شرکت سهندآسا، مدیران ارشد مجموعه‌ای دانایی، صداقت و مهارت را برای سیاست‌گذاری و تعیین راهبردها به کار می‌بندند.

سهندآسا در بازار جهانی

سهدآسا یکی از بزرگترین صادرکنندگان لوله و اتصالات پلی‌اتیلن در ایران محسوب می‌شود. محصولات تولیدی این شرکت به بیش از 15 کشور منطقه صادر شده و در حال حاضر ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، ازبکستان و ترکمنستان مقاصد اصلی صادرات شرکت به بازارهای بین‌المللی محسوب می‌شود.